O nas

Nie da się ukryć, ze każda firma związana z bankowością, czy finansami dąży do uzyskania jak największych zysków poprzez obrót środkami klientów. Choć kwestia ta wygląda bardzo podobnie w naszym przypadku, doświadczenie pozwoliło nam znaleźć metodę pozwalającą na maksymalizacje korzyści dla obu stron.

Lata praktyki w dziedzinie przelewów do Polski nauczyły nas, że ciągłe zwiększanie prowizji, wymyślanie dodatkowych opłat i ukrywanie wysokich kosztów transakcji tylko negatywnie odbijają się na działaniu firmy. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się pójść w przeciwnym kierunku i zapewniać naszym klientom korzystne i przejrzyste warunki transakcji oraz atrakcyjne kursy walut, dzięki którym nasze przekazy pieniężne są tak chętnie wybierane przez Polaków.

Wiemy, że pieniądze powinno powierzać się tylko zaufanym instytucjom, dlatego przygotowaliśmy specjalne propozycje dla wszystkich naszych klientów, którzy z przekazami pieniężnymi do czynienia mają po raz pierwszy i chcą zupełnie za darmo poznać zasady naszego działania.