Nasze usługi

Przelewami z zagranicy zajmujemy się praktycznie na co dzień. To właśnie dzięki tej długoletniej praktyce udało nam się przygotować szeroki asortyment usług przygotowany tak, aby z łatwością sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Filarem naszych usług, po który też najchętniej sięgają nasi klienci są przelewy standardowe, które pozwalają na przesłanie do kraju (za niewielka opłatą) dowolnej kwoty pieniędzy, która dostępna będzie w przeciągu jednego dnia roboczego

W naszym asortymencie znaleźć można też przelewy ekspresowe, które pozwolą na przepływ gotówki w zaledwie 10 minut, przekazy na pocztę, dzięki którym pieniadze dostępne są w jednej z 8 tysięcy placówek, czy nawet opłacanie rachunków, które pozwoli uregulować wszystkie należności bez konieczności powrotu do kraju.

Dla wszystkich tych, którzy gotowi są zaufać nam po raz pierwszy przygotowalismy darmowe przelewy do Polski, które pozwolą na bezpieczne i komfortowe poznanie mechanizmu przekazów pieniężnych oraz  naszych metod działania.